Добре дошли в новия сайт на Младежки дом - Търговище

Награди за отличените в конкурс "Еко-фантазии", Протокол

Снимки разгледайте ТУК

 

Младежки дом – Търговище
КОНКУРС „ЕКО-ФАНТАЗИИ”-2022г.

88 индивидуални участници и 22 колектива се включиха в десетото издание на конкурса "Еко-фантазии" 2022, организиран от Младежки дом-Търговище. Участваха деца и младежи от I ОУ „Христо Ботев”, III ОУ „П.Р.Славейков”, I СУ „Св. Седмочисленици”, от Център за специална образователна подкрепа, от ЦПЛР-София и Ресурсен Център /РЦПППО/ – Търговище.

Получените творби са създадени с много въображение, майсторство, сръчност, и мисъл за опазването на природата.
Благодарим ви за активността, интересните еко-идеи, прецизната изработка и за вложените художествени приложни техники, изпълнени с умение!
Творбите оцени жури в състав:

1.      Ивелин  Стоянов - художник,  преподавател по изобразително и приложно изкуство в Школата по изобразителни изкуства към ЦПЛР ОДК-Търговище
2.     Дарина Христова – художник и помощник-режисьор  в Куклен театър - Търговище
3.     Диляна Стойчева – гл. специалист в Младежки дом – Търговище

Ето кои са отличените участници, според протокола на журито:

1-4 клас
Колективни участници:
Екип на ЦСОП, с творби „Земята ни пази” и „Щъркели”
Екип на РЦПППО, работещо към I ОУ „Христо Ботев”
Индивидуални участници:
Симона Ивайлова – ЦПЛР ЦИКО – София, клуб „Екология”
Калина Аспарухова – ЦПЛР ЦИКО – София, клуб „Екология”
Мерве Бедри – I ОУ „Христо Ботев”
Берин Бисерова - I ОУ „Христо Ботев”
Десислава Станчева - I ОУ „Христо Ботев”
Максим Видинов - I ОУ „Христо Ботев”
Емре Ходжов - ЦСОП
Михаил Павлов - ЦСОП

5-8 клас
Колективни участници:
Екип на ЦСОП с творба „Контейнери за смет” и „Обувката на великана”
Екип на I СУ „Св. Седмочисленици” – Мила Божкова и Мустафа Юсменов
Екип на VIIб клас, III ОУ „П.Р.Славейков”

Индивидуални участници:
Теодора Долапчиева - I СУ „Св. Седмочисленици”
Евгения Евгениева - I ОУ „Христо Ботев”
Еля Ахмедова - I СУ „Св. Седмочисленици”
Симон Станимиров - I ОУ „Христо Ботев”
Даниел Савов - I ОУ „Христо Ботев”
Давид Ангелов - I СУ „Св. Седмочисленици”
Елеонора Колева - III ОУ „П.Р.Славейков”
Сали Бирков - I ОУ „Христо Ботев”
Мерт Сезгин - I ОУ „Христо Ботев”
Александър Ганчев - I ОУ „Христо Ботев”
Къванч Шенолов - I СУ „Св. Седмочисленици”
Ива Данева - I ОУ „Христо Ботев”
Галина Илиева - I СУ „Св. Седмочисленици”
Ванеси Шнайдерова - I СУ „Св. Седмочисленици”
Виктория Феодорова - I СУ „Св. Седмочисленици”
Ирем Ахмедова - I СУ „Св. Седмочисленици”

9-12 клас
Колективни участници:
Екип на ЦСОП с творба „Костенурката Тортила”
Индивидуални участници:
Мелек Шефкет – ЦСОП

Елиф Еюб – 10кл. - I СУ „Св. Седмочисленици”

Снимки разгледайте ТУК

 

 

назад

Copyright © www.cmditg.com 2022

design compaskom©.